Kategorie: Wszystkie | 1989 | 1990 | 1991 | 1992 | 1993
RSS
wtorek, 05 lutego 2013
Emily Osment
emily osement Dzisiaj ocenimy sobie Emily Osment, o której wiem tyle, że grała z Miley Cyrus w "Hannah Montanie", grała w kilku śmieciowych filmach i nagrała jakieś piosnki. Zresztą kogo to interesuje. Dla nas ważne, że jest znana i młoda - rocznik '92.
sobota, 08 września 2012
Jennifer Lawrence
jennifer lawrence Pierwszy raz zobaczyłem ją w filmie "Do szpiku kości", w której grała prostą dziewczynkę z biednej rodziny. Miała wtedy z 20 lat. Pomyślałem wtedy, że jakby ją porządnie ubrać i wymalować, mogłaby z niej być niezła laska. Teraz jest jedną z najbardziej rozchwytywanych młodych aktorek, postanowiłem więc przyjrzeć się jej bliżej...
sobota, 01 września 2012
Taylor Momsen
taylor momsen Aktorka i piosenkarka, część z Was być może kojarzy ją z serialu "Plotkara". Należy do osób twardo stąpających po ziemi, w jej wyglądzie widać styl grunge'owy (nieraz spotykałem się z opinią, że jej niechlujny styl nie przystoi dziewczynie, czego oczywiście nie podzielam). Jest to pierwszy wpis od ponad dwóch lat, przez ten czas dostawałem wiele próśb od wznowienie pisania, a najczęściej wymienianą gwiazdką była właśnie Taylor Momsen (1993).
środa, 07 lipca 2010
Selena Gomez
Trzecia gwiazdka Disney'a, którą tu oceniam. Wyglądająca najdziecinniej (w porównaniu do Miley Cyrus "dziecinnie" jest tu dobrym określeniem) i chyba najgrzeczniejsza, bo o niektóre jej zdjęcia było ciężko. To oczywiście nie przeszkadza, ba, wychodzi dzięki temu na plus. Po prostu ma swój urok. Ciekawe na jak długo jej jeszcze tak zostanie...

Zapraszam do zapoznania się z moją oceną wyglądu Seleny Gomez.
niedziela, 04 lipca 2010
Hayden Panettiere
Hayden Panettiere (1989r.) to amerykańska aktorka, poznałem ją w filmie "Kocham Cię, Beth Cooper", który polecam wszystkim, którym się ona podoba. U mnie jest różnie. Jeszcze kilka lat temu prezentowała się bardzo fajnie, jednak ostatnie czasy to okres zmian... na gorsze. Skrócenie włosów, jeszcze grubsze nogi (to nie wielka pupa, jak niektórzy twierdzą, lecz bardzo grube uda) - szkoda...
Po tym niezbyt pozytywnym wstępie zapraszam do zapoznania się z moją oceną jej wyglądu (nie wyszła aż tak źle).
czwartek, 01 lipca 2010
Christian Serratos
Wszędzie huczą teraz o "Zaćmieniu", to postanowiłem, że się przyłączę i ocenię jakąś dziewczynę w nim grającą. Padło na Christian Serratos, rocznik '90. Zaskoczyła mnie, widywałem ją wcześniej, ale nigdy jakoś nie dostrzegałem jej atutów.
Ma trochę wad, np. nie podobają mi się jej oczy - takie skośne, sprawia przez to wrażenie przymulonej (chociaż to też zależy od zdjęcia).

Szczegóły dalej...
poniedziałek, 28 czerwca 2010
Kaya Scodelario
Przedstawiam Wam Kayę - prawdopodobnie jedną z najładniejszych dziewczyn, jakie zostały i zostaną tu ocenione. "Poznałem" ją kilka lat temu w serialu "Skins" (który swoją drogą również polecam). Co by tu dużo mówić, jest piękna i nie tylko ja tak sądzę, bowiem magazyn FHM w tym roku uplasował ją na wysokim miejscu w rankingu najseksowniejszych kobiet świata. Ja pod tym wyróżnieniem podpisuję się rękami i nogami i dokonuję oceny jej wyglądu.
piątek, 25 czerwca 2010
Joanna "JoJo" Levesque
JoJo śpiewa i... tyle wystarczy o jej karierze, bo nie to mnie na tym blogu interesuje.
Wszystko ma jakieś takie duże, od kości policzkowych poczynając, poprzez pupę i na piersiach kończąc (ale to akurat dla większości atut). Co ciekawe, mimo tego sama w sobie duża nie jest - ponoć niecałe 170cm.

Może się podobać, ale na mnie nie zrobiła większego wrażenia. W dalszej części wpisu - szczegółowa ocena wyglądu.
środa, 23 czerwca 2010
Agnieszka Radwańska
Kiedy czytamy o Agnieszce Radwańskiej jest to zazwyczaj w kontekście jej osiągnięć sportowych. Radwańska jest tenisistką, a jest to jeden z tych sportów, w którym uprawiające go kobiety nie są jakoś specjalnie oszpecone.

Dlatego postanowiłem ocenić jej wygląd, trochę się naszukałem, ale jest.
niedziela, 20 czerwca 2010
Shenae Grimes
Shenae Grimes to kanadyjska aktorka znana m.in. z serialu "90210".
Kiedy ponad rok temu media zaczęły zarzucać jej anoreksję, ta na przekór im pokazywała się często publicznie z fast foodami w ręce. W przeszłości mówiło się także o jej problemach z narkotykami.

Jednak to wszystko nie ma znaczenia, bo Shenae to zjawiskowo ładna dziewczyna. Zapraszam do zapoznania się z moją oceną jej wyglądu.
 
1 , 2 , 3

Polub nas na Facebooku                 


Najwyżej oceniane                 

Kaya Scodelario: 4.42
Taylor Swift: 4.33
Shenae Grimes: 4.33
Emily Osment: 4.30
Selena Gomez: 4.25
Taylor Momsen: 4.10
Christian Serratos: 4.08
Miley Cyrus: 4.00
Aleksandra Szwed: 4.00
Klaudia Halejcio: 4.00

O ocenach                 

Najdłuższym etapem tworzenia wpisu jest dobranie sprawiedliwej oceny. Jednakże
autor bloga jest świadom, że jego ocena
nie pokryje się z gustami wszystkich odwiedzających.
Ba, autor często dokonuje korekt własnych
ocen.
Podczas oceniania autor patrzy na każdy poprzedni wpis i porównuje oceny, tak
aby były jak najbardziej sprawiedliwe w
jego odczuciu.
Wszystko to nie zmienia jednego faktu - oceny te są subiektywne.